İzmir Seo Danışmanlığı

İzmir Seo Danışmanlığı

MERHABA SEVGİLİ MÜŞTERİM
Merhaba sevgili İzmirli müşterim. Google arama motorunda muhtemelen seo danışmanlığı veya google ilk sayfada çıkmak ile alakalı bazı içerikler aradın ve bu sayfaya ulaştın. Anladığım kadarıyla bir web siten var fakat istediğin kelimelerde google aramalarında ilk sayfada çıkmadığı için potansiyel müşterilerine ulaşamıyorsun. Geç kalmış sayılmassın tıpkı şuan senin arama yapıp milyonlarca sonuç içerisinden bana ulaştığın gibi sana vereceğimiz izmir seo danışmanlığı hizmetinden sonra müşterilerinde aramalarda kolayca senin sitene ulaşacak ve muhtemelen satışların 3-4 kat artacaktır.

Şimdi sana biraz bu konu hakkında detaylı bilgi vereceğim ve uygulayacağımız adımları anlatacağım. Unutmayalım ki çok güzel bir siten olabilir fakat müşteriye ulaşamıyorsan hiç bir anlam ifade etmez. Seo danışmanlığı sanılanın aksine çok çok masraflı bir işlem değildir. Bir çok büyük firma rakamları çok yukarda tuttuğu için insanımız bu işten biraz korkar hale geldi ama ben Hakkı DUMAN olarak en uygun fiyatlara profesyıonel seo danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

1.Adım Sitenin İncelenmesi Site Yoksa Yapılması
Öncelikle google aramalarında çıkmak için google arama motorunun sevebileceği %100 seo uyumlu bir web sitesine ihtiyacımız var. Eğer siteniz var ise seo uyumlu olup olmadığını detaylı inceliyor size gerekli raporları sunuyoruz. Siteniz  seo uyumlu değilse seo uyumlu hale getiriyor veya yeniden tasarlıyoruz. Eğer siteniz yok ise 15 yıldır bu sektörde olmanın verdiği tecrübe ile size sıfırdan %100 seo uyumlu ve google arama motorunun seveceği muhteşem bir site hazırlıyoruz. (örnek inceleme aşağıdaki gibidir.)

İzmir Halı Yıkama Spam Score Analizi
İzmir Halı Yıkama Spam Score Analizi

2.Adım Hedef Kelimelerin Belirlenmesi
Sitemizi hazırladıktan sonra çıkmak isteğimiz hedef kelişmeleri analiz ediyoruz ve size en çok müşteri getirebilecek aranma hacimleri yüksek olan kelimeleri belirliyoruz. Örneğin halı yıkama işi yapıyorsanız izmir halı yıkama, izmir hızlı halı yıkama gibi çok aranan kelimeleri belirliyoruz. (örnek çalışma aşağıdaki gibidir)

İzmir Halı Yıkama Analizi
İzmir Halı Yıkama Analizi

3.Adım Bütçenin Belirlenmesi
Siteniz ve çıkmak istediğiniz kelimeler hazır pekiş bu iş için aylık ne kadar bütçe ayırmam gerekiyor? Oturup bütçenizi değerlendiriyoruz 500 TL den başlayarak yukarıya doğru sizi yormayacak şekilde bir bütçe belirleyip çalışmaya başlıyoruz. Burda önemli olan husus bütçemizi ne kadar geniş tutarsak yükselişimizin o kadar hızlı olacağıdır. Tabi ki 500 TL ilede yükselmek mümkün fakat 1500 TL ile yapacağınız çalışma ile 500 TL ile yapacağınız çalışma tabi ki de bir olmayacaktır. Örneğin 500 TL ile 5 adet reklam satın alabilirken 1500 TL ile 15 adet reklam satın alabilirsiniz. Böyle düşünmek gerek.

4.Adım Çalışmaya Başlanması ve Aylık Raporlama
Bütçemizi belirledik ve çalışmaya başladık ama işleyiş nasıl olacak? Siteniz için 1 aylık bir seo çalışması yapıyoruz ve ay sonunda aylık raporu size teslim ediyoruz. Sitenizin mevcut sırası ve 1 ay sonra ki sıralamasını belirtiyoruz. Çalışmadan memnun kalırsanız bir sonra ki ay için çalışmaya devam ediyoruz. Memnun kalmazsanız (pek mümkün değil) çalışmayı sonlandırıyoruz. Burda bilmeniz gereken husus seo danışmanlığı kısa vadede olan bir hizmet değildir. Biz müşterilerimize minimum 3 aylık bir çalışma öneriyoruz. (örnek rapor aşağıdaki gibidir)

Örnek Seo Raporu
Örnek Seo Raporu

UZUN LAFIN KISASI
Çok fazla bütçe harcayarak değilde minimum bütçe ile google aramalarında ilk sıralarda çıkmak ve müşterilerinizi arttırmak için bizimle görüşmenizi tavsiye ediyorum. Aklınıza takılan sorular için aşağıda ki yorum kısmını kullanarak bize soru sorabilirsiniz. Bizi 0535 252 85 28 numaralı destek hattımızdan arayabilir veya bilgi@googleilksayfa.com adresine mail atabilirsiniz.

Hakkı DUMAN
Profesyonel Seo Danışmanı

Yorum yapın