İzmir Seo Danışmanlığı

İzmir Seo Danışmanı Hakkı DUMAN

MERHABA SEVGİLİ MÜŞTERİM
Merhaba sevgili İzmirli müşterim. Google arama motorunda muhtemelen seo danışmanlığı veya google ilk sayfada çıkmak ile alakalı bazı içerikler aradın ve bu sayfaya ulaştın. Anladığım kadarıyla bir web siten var fakat istediğin kelimelerde google aramalarında ilk sayfada çıkmadığı için potansiyel müşterilerine ulaşamıyorsun. Geç kalmış sayılmassın tıpkı şuan senin arama yapıp milyonlarca sonuç içerisinden bana ulaştığın gibi sana vereceğimiz izmir seo danışmanlığı hizmetinden sonra müşterilerinde aramalarda kolayca senin sitene ulaşacak ve muhtemelen satışların 3-4 kat artacaktır.

Şimdi sana biraz bu konu hakkında detaylı bilgi vereceğim ve uygulayacağımız adımları anlatacağım. Unutmayalım ki çok güzel bir siten olabilir fakat müşteriye ulaşamıyorsan hiç bir anlam ifade etmez. Seo danışmanlığı sanılanın aksine çok çok masraflı bir işlem değildir. Bir çok büyük firma rakamları çok yukarda tuttuğu için insanımız bu işten biraz korkar hale geldi ama ben Hakkı DUMAN olarak en uygun fiyatlara profesyıonel seo danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

Devamını oku…İzmir Seo Danışmanlığı

SEO Uyumlu Web Sitesi Oluşturma

Yeni blogumun ilk yazısında siz değerli okuyucularıma nasıl seo uyumlu web sitesi oluşturacağınızdan bahsetmek istiyorum arkadaşlar. Bu makalemde yeni kuracağınız web sitelerinizde yapmanız gereken seo adımlarını bulabilirsiniz. Unutmayalım ki başlık (title) kısmında armut yazan bir web sitesini elma kelimesinde çıkarmak deveye hendek atlatmak ile eşdeğerdir. Bu yüzden seo ile biyerlere gelmek istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken şey sitenizi seo uyumlu hale getirmek veya seo uyumlu bir web sitesi hazırlamaktır.

Adım 1: Başlık ve Açıklamalar

Web sitenizin sayfa başlıklarının (title) sayfa içeriği ile aynı olmasına dikkat edin. Sayfa başlıklarınızın 70 karakterden uzun olmaması ve ard arda aynı kelimeleri içermemesi (spam) sizin için iyi olacaktır. Bir sonraki adım ise description ve keywords kelimelerinizi eksiksiz doldurun. Sitenizi google botlarına ne kadar iyi tanıtırsanız çıkış derecenizde o kadar iyi olacaktır.

Adım 2: Özgün İçerikler

İçeriklerinizi kesinlikle özgün oluşturun kopya içerikler google tarafından sevilmemekle beraber çıkışlarıda çok düşük olmaktadır. Aynı şekilde sitenizde kullanacağınız görsellerinde özgün olması çıkışlarınızı oldukca olumlu şekilde etkileyecektir.

Adım 3: Cache Sistemi

Sitenizi optimize edin (cache). Optimize olmuş ve hızlı açılan siteler her zaman google tarafından sevilmektedir. Ayrıca sitenizin hızlı açılması ziyaretcileriniz tarafından da sevileceği gibi sitenizi hızlıca gezmelerini sağlayacaktır.

Devamını oku…SEO Uyumlu Web Sitesi Oluşturma